A je to tady... konečně můžu poprvé vzlétnout. :) Všechny Vás vítám na palubě :)
Tento blog poveze články o věcech, které mě moc baví. Těmi věcmi budou především parfémy, kosmetika, móda, dobré jídlo, ale někdy spolu zabrousíme i jinam :)
K psaní tohoto blogu mě asi nejvíce dokopal můj přítel Ondra, kterého tímto zdravím a dále to byla má super kamarádka Madlenka, kterou tímto také moc a moc zdravím a samozřejmě to byl i můj velký chtíč. Asi bude chvíli trvat než se s blogem stanu dobrou kamarádkou, proto Vás všechny, koho by THSimBlog lákal a mohl zajímat prosím o strpení, a jakmile se zkamarádíme vrhnu se na to se vším všudy :)
Koho blog nebude bavit, nebo se mu nebude líbit, nechť ho nečte ...
Vím, že na internetu v dnešní době je několik mnoho blogů na podobná někdy i stejná témata, ale o tom to je ne? :) Více názorů a zkušeností na stejné věci. Tímto bych chtěla THSimBlogu popřát, ať má věrné čtenáře a ať se líbí.
A brzy s prvním článečkem nashledanou a těším se i na Vaše komentáře :)
xoxo Simča xoxo

Žádné komentáře:
Okomentovat