středa 26. června 2013

Makronky z farmářského trhu :)

Určitě jste každý z Vás slyšel o pravé francouzské delikatese, která se jmenuje macaroons, neboli makronky :))

Makronky jsou jemňoučké mandlové pusinky, které jsou slepované sladkým krémem, který si každý udělá podle své fantazie :)


Minulý rok jsme s přítelem byli v Paříži a tam jsme ochutnali a to bylo mňamóózní, samozřejmě si je můžete ochutnat i u nás ve francouzském pekařství PAUL, ale za docela velký peníz a včera jsem zjistila, že se dají pořídit i na farmářském trhu na Náměstí republiky a tak jsem se dnes vydala a pořídila jich hned 15 kousků, jedna malinká pusinka vyjde na 25 kč, takže stejně velký peníz jako například u Paula, ale když si je dáte jednou za uherák tak se to dá :)))


Světle růžová zdobená kokosem - jahodody s kokosem
Žlutá - ananas s čokoládou
Béžová s pekanem - pekanový ořech s javorovým sirupem
Světle zelená - máta s čokoládou
Tmavě zelená - gorgonzola s vlašským ořechem
Fialová - levandule
Hnědá - karamel se slaným máslem


Kdo mě zná ví, jaká je můj favovit :)))
Ano anoo pěkně prosím jedna se o karamelovou makronku a o levandulovou :)) ale teda nečekaně mám hubu slepenou :)

xoxo Simča xoxo






úterý 4. června 2013

Ukázka mého nákupu z 28.5. 2013

Vítám Vás všechny u mého dalšího kosmetického článku :) 

V tomto kratičkém článku, bych Vám chtěla ukázat 6 produktů, které mi říkají maminko už týden. Ze všeho co jsem si pořídila mám neskutečnou radost a nelituji toho, že jsem zase opět utrácela těžce vydělané penízky :)



 

 
Z práce mě poslaly něco vyřídit na VZP, která sídlí naproti obchodnímu centru MY :)) Vždy když jdu na VZP ať chci nebo ne skončím v MY v oddělení kosmetiky atd..... a tak se stalo.
Už delší dobu jsem se tam chodila dívat na produkty značky BOMB COSMETICS a nevěděla, zda si něco vzít či ne a teď jsem si řekla proč něco nevyzkoušet. A hned jsem si vzala dva produkty anglické firmy, která se zabývá ruční výrobou přírodní kosmetiky za použití nejkvalitnějších ingrediencí - jakými jsou bambucké máslo, vzácné esenciální oleje.
Jedná se o :  
  • Vonnou svíčku PASSION FRUIT SUNDAE
  • Sprchový krém VANILKA pro extrémně suchou pleť

Další věci jsou od firmy MONTAGNE JEUNESSE a tyto nádherné sáčky jsou pro mě novinkou, néé že bych tuto firmu neznala, pouze jsem jejich produkty nevyzkoušela a tak jsem si vzala hned 3 krásné pytlíčky : 
  • ČISTÍCÍ PROUŽEK NA NOS s dřevěným uhlím
  • OVOCNÁ SLUPOVACÍ MASKA
  • VANILKOVÁ SAMOZAHŘÍVACÍ MASKA
Musím se přiznat, že ikdyž tyto pytlíčky mám doma už týden, nebyla jsem schopná tu krásu natrhnout a použít, ale až to udělám určitě Vám dám vědět.

A poslední věc, kterou jsem si ten den pořídila je šampon TIMOTEI - DEEP BRUNETTE zase opět to bude novinka, ikdyž od Timotei jsem teď používala Grepový šampon na objem a byl super.

Až vše vyzkouším napíši Vám samostatně recenze na jednotlivé produkty.

Pokud už něco stejného či podobného vlastníte napište mi Vaše názory a postřehy. :)

xoxo Simča xoxo