čtvrtek 31. ledna 2013

Simonka v říši divů, aneb já v CANDY STORE

Vítám Vás u dalšího, dnes nekosmetického článku.

Konečně jsem se v pondělí 28. 1. 2013 odhodlala zajít si pro mou objednávku do xparfémů. Cestou zpět k metru jsem si uvědomila, že jsem nedávno četla na internetu o CANDY STORE, a že je nedaleko od metra I. P. Pavlova. Zavolala jsem tedy mému příteli, aby mě po telefonu naváděl. Byl to docela porod, jelikož mapy nejsou nic pro mě a ztratím se všude. Nakonec jsem ale k cíli došla :)



A sem tu, konečně jsem navštívila CANDY STORE. Prošmejdila jsem celý obchod a nakoupila pár drobností viz. foto. V košíku jsem si odnášela Coca Colu s příchutí vanilky, Jell-o s příchutí jahody, Frosty Nerds 170g a samozřejmě nesmějí chybět co? no přeci Jelly belly 100g. :)










Příprava želé byla velice jednoduchá, jen se smíchá sypká směs s horkou vodou a míchá se 2 minutky, poté se do směsy naleje studená voda, naposled zamícháme a nalejeme do formiček, popřípadě přidáme ovoce. Jelikož jsem momentálně na chalupě v Jižních Čechách, neměla jsem k dispozici formičky, tak jsem použila 2 větší misky. Bohužel, z těchto misek se mi to nepodařilo vyklepnout, viz obrázek :) Ale i tak bylo želé dobré.



Napříště mám už vymyšlěný nákupní seznam :) 
  • Flipz Milk Chocolate - preclíčky s čoko polevou
  • Snyders Pretzels - slaná dobrůtka různých chutí :)
  • Aunt Jemima Pancake Syrup - palačinkový javorový sirupek
 Jestli máte zkušenosti s jakýmikoliv americkými dobrůtkami, dejte mi vědět v komentářích.

Žádné komentáře:

Okomentovat