Benefit a já?? Je to pár měsíců co jsme s kolegyňkami z práce vychytaly akci v SEPHOŘE 2+1 a já si řekla a dost, už prostě nechci o BENEFITU všude jen číst a chodit se na něj jen dívat, už si prostě také něco pořídím. A tak se stalo, nejdřív jsem nevěděla co si mám pořídit a tak jsem dlouho přemýšlela co vyzkouším, až jsem si 3 produkty vybrala. Tyto 3 produkty jsem pořídila v OC ARKÁDY na Pankráci a musím teda říct, že je to pro mě nejlepší SEPHORA, kterou jsem navštívila a myslím, že jsem navštívila snad každou :)
Asistentky prodeje v Sephoře na Pankráci jsou děsně miloučkéé, usměvavé, upovídanéé a podle mě dost vyškolené, prostě takové, co si asi každý zákazník přeje. A pomalu se dostávám k Benefit slečně HELENCE, která je nejvíc ůžasnáááá a tímto ji zdravím na dálku :))
To ona mi můj výběr potvrdila, jen mi doporučila odstín, který se ke mě hodííí. Vše mi ukázala, vyzkoušela na můj obličej a dala cenné rady jak co používat a přibalila ještě pár vzorečků, a to neměla dělat :)) je to jako droga:)) jak se říká, jednou vyzkoušíš a musíš mít další, a to je pravda. Cestou z práce jsem volala s tchýní a říkám jí o té akci a ona že by chtěla vyzkoušet bestseller a to POREFESSIONAL a ať si doplním produkty tu akci 2+1 za co chci. Hmmmm tak jo super děkuji, s ůsměvem jsem si to štrádovala do nejbližší Sephory poblíž Masarykova nádraží a šla jsem vyzkoušet Sephoru v Palladiu a musím říct, že slečna z benefitu si mě ani nevšimla, zkoušela jsem tam být dýl a dělat, že vybírám jestli třeba náhoodu nepříjde a nic :( což mne po neskutečně příjemné asistenci Helenky z Arkád dost zamrzelo a řekla jsem si dost sem už asi nepůjdu. A tak v košíčku přistály další 3 produkty této neskutečně krásné kvalitní kosmetiky s ještě krásnějšími obaly, které jsou tak nádhernéé. :)
První 3 produkty,které jsem pořídila v Arkádách na Pankráci jsou:
- Tvářenka BELLA BAMBA
- Řasenka THEY´RE REAL!MASCARA
- Lesk DANDELION ULTRA PLUSH
A další 3 produkty, které jsem bohužel pořídila bez ochoty benefit slečny v Palladiu jsou:
- Krém na rozšířené póry pro tchýni THE POREFESSIONAL
- Universální líčidlo FINE-ONE-ONE
- Rozjasňovač GIRL MEETS PEARL
BELLA BAMBA
Ne opravdu se nejedná o míchaný nápoj :)) ale o tvářenku.
Musím popravdě říci, že obalem se mi tato tvářenka líbila nejméně, ale po otevření boxííku jsem valila oči aaach ta barva.
Jedná se o melounově narůžovělou tvářenku, která má v sobě pidi zlaté třpytečkyyyy a to mě jako černovlásce vyhovuje a musím říct, že i docela slušíííí. Je to takováá dost šťavnatá barvička, které stačí jen malinkoo a dá se krásně vrstvit. A podle sebe můžu říci, že BELLA mi vydrží celý den. Konzistence je pudrová a musím ji moc pochválit to,že nevynikne má-li někdo sušší pleť. Štěteček, který je součástí boxííku je maličký a musím říct, že se mi s ním pracuje velmi příjemně a to jsem se ho bála.
A parfemace tohoto krásného pudříku je taková, jak bych to řekla, růže? Možná ano, růže s něčím šmrnclá.
Můj názor? ANOOOOOO
THEY´RE REAL!MASCARA
Tato řasenka po vyjmutí z černého obalu je prostě krásnááááá a působí hodně luxusně. Její tělíčko je takové, jak bych to řekla, připadne mi šedavě chromová a na potěžkání docela těžká.
Musím se přiznat, že moc nemusím umělé kartačky a spíše mi vyhovují ty přírodní, ale poslední dobou se snažím pořizovat si řasenky s kartáčkem umělým, abych to mohla třeba přehodnotit, a tato řasenka je prostě úžasná, ikdyž ma umělý kartáček.
Říká se, že by měla ukázat i ty nejvíc neviditelné řasy a to můžu odklepnout. Po nalíčení jak shora tak sdola jsem si zvětšujícím zrcátkem zkoumala oči a fakt že jo, byly tam řasy co jsem nikdy neviděla a nevěděla, že je máám :))) božeeeee.
Řasenka mi řasy neslepuje a vydrží celý den. Barvou je dosti černáá, takže oči pěkně vyniknou.
Její kartaček je takový nezvyklý, na konci má takový jakoby balónek, s kterým se krásně malují řasy u vnitřního koutku oka.
DANDELION ULTRA PLUSH
Nechtěla jsem nijak extra řvavou barvu a tak jsem sáhla po tomto světloučkém lesku.
Barva odpovídá popisu Benefitu a to,že lesk je soft pearly pink = jemně perleťově růžový.
Po nanesení jsou rty jakoby šťavnaté a zároveň přirozené:)) je to divné, ale je to tak a asi to bude díky růžovo zlatému shimmeru.
Lesk na rtech nelepí a je moc příjemný.
Parfemace je taková do broskvova. Výdrž, ale jo docela to jde, ale žádný extra držák to nění, je lepší ho mít stále u sebe a vždy rty šmejknout :) A nesmím zapomenout na krásný obal s odkvetlou pampeliškou? :)) asi jo.
THE POREFESSIONAL
Tento oranžově-hnědý krémík zatím vyzkoušný nemám.
Byl pro tchýni, ale asi před týdnem jsem si ho na akci taky pořídila, ale to zas v dalším článku a musím pečlivě zkoušetiii.
FINE-ONE-ONE
Fine-one-one je takové universální líčidlo, které je zabaleno v tak nádherném obalu, že jsem to prostě musela mít.
Skládá se ze tří sobě padnoucích barev: korálová, růžovo-červená ,světlounce růžová se shimmerem.
Ale vedle jak ta jedle. Jako jo je to krásný, ale já jsem asi nemehlo a neumím tuto tyčku používat, vždy když si ji chci dát, tak to prostě nejde, ikdyž mi Helenka vše ukázala a řekla že světle růžová barva musí nahoru a aspon 3krát přejet, vše dělám podle instrukcí a vždy mám tváře jako marfuša.
Parfemace zde není tolik znatelná.
Aplikace na rty mé rty neskutečně vysušší a barva zalézá do rýh rtů.
GIRL MEETS PEARL
Tento rozjasňovač je pro mě něco nepochopitelného a to v dobrém slova smyslu. Stačí jenom maličko a vaše pleť září luxusem. Tento rozjasňovač se hodí k dennímu líčení, ale málo fakt stačí jen málo.
Rozjasňovač je v tekuté formě a moc příjemně se roztírá.
Je to taková tuba, co opět působí luxusně a má příjemný regulovatelný aplikátor - stačí pouze dole otočit a nahoře vidíte jak vám rozjasňovač vytéká z takových díreček, tudíž můžete korigovat množství.
Barvu má takovou jemně broskvovou a po rozetření vidíte krásný zlatavý třpyt, který se hodí na všechny odstíny pleti, jen s výhradou extrémně světlé pleti.
Parfemace je opět příjemná taková ovocně-květinová a cítím i trochu mentolu.
BENEFIT
Značku BENEFIT v San Franciscu založily v roce 1976 dvojčata Jean a Jane Fordovy. Odlišný vzhled a vyjímečnou kvalitou se Benefit kosmetika srovnáva se značky jako např: Lancome, Dior, Guerain a další jen je podstatně levnější, ikdyž žádná hitparáda.:). Benefit má v sortimentu dekorativní kosmetiku, pleťovou kosmetiku, tělovou kosmetiku tak i parféééémy jůůůůů, některé parfémy jsou totiž doplněny i básničkami, které svůj parfém charakterizují... Benefit se vyznačuje originálními, překrásnymi retro obaly. Dopřejte si krásu v luxusním vtipném balení – samy zakladatelky Jean a Jane Fordovy řekly že: „ Smích je nejlepší kosmetika".
Doufám, že se článek líbí a budu ráda, když mi sdělíte jaké produkty vlastníte vy a které ANO a které NE.
xoxo Simča xoxo