středa 26. června 2013

Makronky z farmářského trhu :)

Určitě jste každý z Vás slyšel o pravé francouzské delikatese, která se jmenuje macaroons, neboli makronky :))

Makronky jsou jemňoučké mandlové pusinky, které jsou slepované sladkým krémem, který si každý udělá podle své fantazie :)


Minulý rok jsme s přítelem byli v Paříži a tam jsme ochutnali a to bylo mňamóózní, samozřejmě si je můžete ochutnat i u nás ve francouzském pekařství PAUL, ale za docela velký peníz a včera jsem zjistila, že se dají pořídit i na farmářském trhu na Náměstí republiky a tak jsem se dnes vydala a pořídila jich hned 15 kousků, jedna malinká pusinka vyjde na 25 kč, takže stejně velký peníz jako například u Paula, ale když si je dáte jednou za uherák tak se to dá :)))


Světle růžová zdobená kokosem - jahodody s kokosem
Žlutá - ananas s čokoládou
Béžová s pekanem - pekanový ořech s javorovým sirupem
Světle zelená - máta s čokoládou
Tmavě zelená - gorgonzola s vlašským ořechem
Fialová - levandule
Hnědá - karamel se slaným máslem


Kdo mě zná ví, jaká je můj favovit :)))
Ano anoo pěkně prosím jedna se o karamelovou makronku a o levandulovou :)) ale teda nečekaně mám hubu slepenou :)

xoxo Simča xoxo






úterý 4. června 2013

Ukázka mého nákupu z 28.5. 2013

Vítám Vás všechny u mého dalšího kosmetického článku :) 

V tomto kratičkém článku, bych Vám chtěla ukázat 6 produktů, které mi říkají maminko už týden. Ze všeho co jsem si pořídila mám neskutečnou radost a nelituji toho, že jsem zase opět utrácela těžce vydělané penízky :)



 

 
Z práce mě poslaly něco vyřídit na VZP, která sídlí naproti obchodnímu centru MY :)) Vždy když jdu na VZP ať chci nebo ne skončím v MY v oddělení kosmetiky atd..... a tak se stalo.
Už delší dobu jsem se tam chodila dívat na produkty značky BOMB COSMETICS a nevěděla, zda si něco vzít či ne a teď jsem si řekla proč něco nevyzkoušet. A hned jsem si vzala dva produkty anglické firmy, která se zabývá ruční výrobou přírodní kosmetiky za použití nejkvalitnějších ingrediencí - jakými jsou bambucké máslo, vzácné esenciální oleje.
Jedná se o :  
  • Vonnou svíčku PASSION FRUIT SUNDAE
  • Sprchový krém VANILKA pro extrémně suchou pleť

Další věci jsou od firmy MONTAGNE JEUNESSE a tyto nádherné sáčky jsou pro mě novinkou, néé že bych tuto firmu neznala, pouze jsem jejich produkty nevyzkoušela a tak jsem si vzala hned 3 krásné pytlíčky : 
  • ČISTÍCÍ PROUŽEK NA NOS s dřevěným uhlím
  • OVOCNÁ SLUPOVACÍ MASKA
  • VANILKOVÁ SAMOZAHŘÍVACÍ MASKA
Musím se přiznat, že ikdyž tyto pytlíčky mám doma už týden, nebyla jsem schopná tu krásu natrhnout a použít, ale až to udělám určitě Vám dám vědět.

A poslední věc, kterou jsem si ten den pořídila je šampon TIMOTEI - DEEP BRUNETTE zase opět to bude novinka, ikdyž od Timotei jsem teď používala Grepový šampon na objem a byl super.

Až vše vyzkouším napíši Vám samostatně recenze na jednotlivé produkty.

Pokud už něco stejného či podobného vlastníte napište mi Vaše názory a postřehy. :)

xoxo Simča xoxo
 

úterý 28. května 2013

Denisky sbírka ušniček a můj názor :)))


Všechny Vás vítám u dalšího článku, tentokrát článek nebude o parfémech ani o kosmetice, ale bude věnovaný doplňkům a to UŠNIČKÁM. :) 

Jelikož já sama bohužel nesnesu bižuterii, a musím mít v uchu pouze ocel (a to momentálně mám ušnici pouze v jednom uchu už asi třičtvrtě roku), požádala jsem opět mou kamarádku Denisku o kratičký, výstižný a jasný názor na její velikou zálibu, s kterou ji velice ráda pomáhám :), když nemůžu pořizovat sama sobě tak alespoň svým nejmilejším. Tak se pojďme spolu podívat na její názor na naušničky a hlavně na její - mojí :) úchvatnou sbírku.

Jimi se krášlily už ženy od pradávna. Dnešní designy dovedou úplně změnit image ženy!
Množství tvarů, barev a materiálů nám dává možnost dotvořit náš exteriér k nepoznání. Ke každé náušnici je však třeba zvolit správný tvar účesu.

Moje slabost k náušnicím se projevovala již v dětském věku. Ještě v předškolním věku jsme se zeptala své maminky „Kde máš ušničky?“ Tím jsem jí dala podnět, že si až v dospělosti nechala propíchnout uši a vůbec toho dodneška nelituje.

V poslední době, co znám mou úžasnou kamarádku Simonku, se začala rozrůstat má sbírka náušnic ve velké míře. Mám 60 párů úžasných kousků! Zcela jsem propadla této vášni, jak se na přiložené fotografii můžete přesvědčit! 

Ráno, při výběru outfitu, nikdy nezapomenu při odchodu z domu nasadit jedny z mnoha mých krásných párů náušniček dle typu a barvy oblečení, druhu účesu a příležitosti. Opravdu využívám všechny druhy. Mnohdy stačí jednoduchá halenka a kostýmek a krásné náušnice vytvoří zajímavý a atraktivní vzhled.

Když na ně někdy ve spěchu zapomenu, připadám si celý den nesvá a neúplně oblečená. Nemusím mít vždy prstýnky, náramky, ale náušnice jsou pro mne opravdu nezbytnost!


Tak co říkáte na tuto sbírku? 
A jak jste na tom s ušnicemi vy??

xoxo Simča xoxo







neděle 26. května 2013

První zťuknutí s kosmetikou BENEFIT

Benefit a já?? Je to pár měsíců co jsme s kolegyňkami z práce vychytaly akci v SEPHOŘE 2+1 a já si řekla a dost, už prostě nechci o BENEFITU všude jen číst a chodit se na něj jen dívat, už si prostě také něco pořídím. A tak se stalo, nejdřív jsem nevěděla co si mám pořídit a tak jsem dlouho přemýšlela co vyzkouším, až jsem si 3 produkty vybrala. Tyto 3 produkty jsem pořídila v OC ARKÁDY na Pankráci a musím teda říct, že je to pro mě nejlepší SEPHORA, kterou jsem navštívila a myslím, že jsem navštívila snad každou :)


Asistentky prodeje v Sephoře na Pankráci jsou děsně miloučkéé, usměvavé, upovídanéé a podle mě dost vyškolené, prostě takové, co si asi každý zákazník přeje. A pomalu se dostávám k Benefit slečně HELENCE, která je nejvíc ůžasnáááá a tímto ji zdravím na dálku :))

To ona mi můj výběr potvrdila, jen mi doporučila odstín, který se ke mě hodííí. Vše mi ukázala, vyzkoušela na můj obličej a dala cenné rady jak co používat a přibalila ještě pár vzorečků, a to neměla dělat :)) je to jako droga:)) jak se říká, jednou vyzkoušíš a musíš mít další, a to je pravda. Cestou z práce jsem volala s tchýní a říkám jí o té akci a ona že by chtěla vyzkoušet bestseller a to POREFESSIONAL a ať si doplním produkty tu akci 2+1 za co chci. Hmmmm tak jo super děkuji, s ůsměvem jsem si to štrádovala do nejbližší Sephory poblíž Masarykova nádraží a šla jsem vyzkoušet Sephoru v Palladiu a musím říct, že slečna z benefitu si mě ani nevšimla, zkoušela jsem tam být dýl a dělat, že vybírám jestli třeba náhoodu nepříjde a nic :( což mne po neskutečně příjemné asistenci Helenky z Arkád dost zamrzelo a řekla jsem si dost sem už asi nepůjdu. A tak v košíčku přistály další 3 produkty této neskutečně krásné kvalitní kosmetiky s ještě krásnějšími obaly, které jsou tak nádhernéé. :)

První 3 produkty,které jsem pořídila v Arkádách na Pankráci jsou: 
  • Tvářenka BELLA BAMBA
  • Řasenka THEY´RE REAL!MASCARA
  • Lesk DANDELION ULTRA PLUSH
A další 3 produkty, které jsem bohužel pořídila bez ochoty benefit slečny v Palladiu jsou:
  • Krém na rozšířené póry pro tchýni THE POREFESSIONAL
  • Universální líčidlo FINE-ONE-ONE
  • Rozjasňovač GIRL MEETS PEARL

BELLA BAMBA
Ne opravdu se nejedná o míchaný nápoj :)) ale o tvářenku.
Musím popravdě říci, že obalem se mi tato tvářenka líbila nejméně, ale po otevření boxííku jsem valila oči aaach ta barva.
Jedná se o melounově narůžovělou tvářenku, která má v sobě pidi zlaté třpytečkyyyy a to mě jako černovlásce vyhovuje a musím říct, že i docela slušíííí. Je to takováá dost šťavnatá barvička, které stačí jen malinkoo a dá se krásně vrstvit. A podle sebe můžu říci, že BELLA mi vydrží celý den. Konzistence je pudrová a musím ji moc pochválit to,že nevynikne má-li někdo sušší pleť. Štěteček, který je součástí boxííku je maličký a musím říct, že se mi s ním pracuje velmi příjemně a to jsem se ho bála.
A parfemace tohoto krásného pudříku je taková, jak bych to řekla, růže? Možná ano, růže s něčím šmrnclá.
Můj názor? ANOOOOOO




THEY´RE REAL!MASCARA
Tato řasenka po vyjmutí z černého obalu je prostě krásnááááá a působí hodně luxusně. Její tělíčko je takové, jak bych to řekla, připadne mi šedavě chromová a na potěžkání docela těžká.
Musím se přiznat, že moc nemusím umělé kartačky a spíše mi vyhovují ty přírodní, ale poslední dobou se snažím pořizovat si řasenky s kartáčkem umělým, abych to mohla třeba přehodnotit, a tato řasenka je prostě úžasná, ikdyž ma umělý kartáček.
Říká se, že by měla ukázat i ty nejvíc neviditelné řasy a to můžu odklepnout. Po nalíčení jak shora tak sdola jsem si zvětšujícím zrcátkem zkoumala oči a fakt že jo, byly tam řasy co jsem nikdy neviděla a nevěděla, že je máám :))) božeeeee.
Řasenka mi řasy neslepuje a vydrží celý den. Barvou je dosti černáá, takže oči pěkně vyniknou.
Její kartaček je takový nezvyklý, na konci má takový jakoby balónek, s kterým se krásně malují řasy u vnitřního koutku oka.
Můj názor? ANOOOOOO




DANDELION ULTRA PLUSH
Nechtěla jsem nijak extra řvavou barvu a tak jsem sáhla po tomto světloučkém lesku.
Barva odpovídá popisu Benefitu a to,že lesk je soft pearly pink = jemně perleťově růžový.
Po nanesení jsou rty jakoby šťavnaté a zároveň přirozené:)) je to divné, ale je to tak a asi to bude díky růžovo zlatému shimmeru.
Lesk na rtech nelepí a je moc příjemný.
Parfemace je taková do broskvova. Výdrž, ale jo docela to jde, ale žádný extra držák to nění, je lepší ho mít stále u sebe a vždy rty šmejknout :) A nesmím zapomenout na krásný obal s odkvetlou pampeliškou? :)) asi jo.
Můj názor? ANOOOOOO




THE POREFESSIONAL
Tento oranžově-hnědý krémík zatím vyzkoušný nemám. Byl pro tchýni, ale asi před týdnem jsem si ho na akci taky pořídila, ale to zas v dalším článku a musím pečlivě zkoušetiii.




FINE-ONE-ONE
Fine-one-one je takové universální líčidlo, které je zabaleno v tak nádherném obalu, že jsem to prostě musela mít.
Skládá se ze tří sobě padnoucích barev: korálová, růžovo-červená ,světlounce růžová se shimmerem.
Ale vedle jak ta jedle. Jako jo je to krásný, ale já jsem asi nemehlo a neumím tuto tyčku používat, vždy když si ji chci dát, tak to prostě nejde, ikdyž mi Helenka vše ukázala a řekla že světle růžová barva musí nahoru a aspon 3krát přejet, vše dělám podle instrukcí a vždy mám tváře jako marfuša. 
Parfemace zde není tolik znatelná.
Aplikace na rty mé rty neskutečně vysušší a barva zalézá do rýh rtů.
Můj názor? NEEEEEE




GIRL MEETS PEARL
Tento rozjasňovač je pro mě něco nepochopitelného a to v dobrém slova smyslu. Stačí jenom maličko a vaše pleť září luxusem. Tento rozjasňovač se hodí k dennímu líčení, ale málo fakt stačí jen málo.
Rozjasňovač je v tekuté formě a moc příjemně se roztírá.
Je to taková tuba, co opět působí luxusně a má příjemný regulovatelný aplikátor - stačí pouze dole otočit a nahoře vidíte jak vám rozjasňovač vytéká z takových díreček, tudíž můžete korigovat množství.
Barvu má takovou jemně broskvovou a po rozetření vidíte krásný zlatavý třpyt, který se hodí na všechny odstíny pleti, jen s výhradou extrémně světlé pleti.
Parfemace je opět příjemná taková ovocně-květinová a cítím i trochu mentolu.
Můj názor? ANOOOOOO 






BENEFIT
Značku BENEFIT v San Franciscu založily v roce 1976 dvojčata Jean a Jane Fordovy. Odlišný vzhled a vyjímečnou kvalitou se Benefit kosmetika srovnáva se značky jako např: Lancome, Dior,  Guerain a další jen je podstatně levnější, ikdyž žádná hitparáda.:). Benefit má v sortimentu dekorativní kosmetiku, pleťovou kosmetiku, tělovou kosmetiku tak i parféééémy jůůůůů, některé parfémy jsou totiž doplněny i básničkami, které svůj parfém charakterizují... Benefit se vyznačuje originálními, překrásnymi retro obaly. Dopřejte si krásu v luxusním vtipném balení – samy zakladatelky Jean a Jane Fordovy řekly že: „ Smích je nejlepší kosmetika".

Doufám, že se článek líbí a budu ráda, když mi sdělíte jaké produkty vlastníte vy a které ANO a které NE.

xoxo Simča xoxo

úterý 21. května 2013

Deniskaaa a její názor na LANVIN značku parfémů

Ráda bych pro mou kamarádku Simonku napsala pár slov k vůni značky Lanvin. Klasika je Eclat D’Arpege a nově jsem jako dárek dostala k Vánocům také úžasný flakónek novější příjemné vůně LanvinRumeur.

Tato vůně mne vždy nabije energií a vlije život do žil!:) Je příjemná, svěží a nevtíravá, přitom velmi podmanivá. Málokdy se najde vůně, která vyhovuje tolika lidem a různým věkovým kategoriím. Je to vůně, která svým charakterem neobtěžuje okolí. Její velkou výhodou je všestranné použití jak do práce, na volný čas i na společenské příležitosti.

Parfém nemění svou intenzitu a vůni. Zůstává stále stejná vůně po celý den jako po první aplikaci. To se u jiných parfémů říci nedá, většinou po prvním styku s kůží se po určitém čase charakter vůně změní.

Tím je pro mne tato značka výjimečná. Opravdu hvězda mezi parfémy!! I přesto, že si kupuji jiné parfémy i ona musí být vždy v mé sbírce :)

A teď se k značce LANVIN vyjádřím já. Děkuji Denisce za příjemný článek.

JeanneLanvin pocházela z jedenácti dětí narozených roku 1867. Ve svých 16 letech začala JeanneLanvin jako učnice u zavedené pařížské kloboučnice. Později se naučila i krejčovskému řemeslu a ve svých 22 letech byla schopná si založit vlastní kloboučnický salon, kde postupem času začala vyrábět i oblečení. V ten moment vznikla značka LANVIN, která patří k uznávaným výrobcům módního zboží. Pro značku LANVIN je důležitý rok 1924, kdy byl uveden první parfém značky Lanvin - Arpège.

Dodnes vyšlo několik desítek parfémů z nichž je pro mě a myslím i pro ostatní nejznámější např. z dámských vůní LANVIN ECLAT D´ARPEGE, LANVIN JEANNE, LANVIN MARRY ME a z pánských vůní např. LANVIN OXYGENE, LANVIN L´HOMME.

LANVIN ECLAT D´ARPEGE - na internetu se můžete dočíst: Parfém Lanvin Eclat D'Arpege je vůní ženskosti. Žena touto vůní vyjádřuje lásku a vášeň. Přirozená ženskost je podpisem značky Lanvin. Éclat je jako melodie velmi svěží, čistá a plná radosti. LANVIN pohání mýtus Eclat D'Arpege do věčnosti, dodává mu nový vzhled beze změn a zrady na slavném kulovitém flakónu vůně LanvinEclat D'Arpege.

Tuto vůni jsem osobně nikdy neměla, ne že by mi nevoněla či na mě působila nějak negativně, ale zatím jsem si k ní cestu nenašla. Tím neříkám že je špatná a že ji nikdy nevyzkouším. Je taková FRESH a hodí se kamkoliv s čímkoliv. A když se někdy zamyslím a snažím se vnímat vůně kolem mě ať už v tramvaji, metru či u pacientek musím říct, že je hodně ale hodně milována. Flakónek je nádherný, vždy je zabudovaný ještě v takovém plastovém domečku, který je průhledný :) Tekutina která ma nafialovělou barvu vám bude připomínat jaro - šeřík, který je zde dominantní složkou. Na přední buclaté části je vyražen zlatý znak matky s dítětem a toto logo by mělo symbolizovat samotnou Jeanne Lanvin a její dceru. Co mi možná na této vůni vadí je víčko, které na mě osobně působí trochu jako KÝČ :( joo jen do mě :) můj pocit. Myslím si že dnes na internetu se tato vůně dá sehnat za neskutečně nízké ceny a patří mezi nejprodávanější, takže doporučuji vyzkoušet. Jak tak nad tím přemýšlím a píši recenzi láká mě čím dál víc a asi v nejbližší době objednám .

  • HLAVA: Lístky sicilského citrónu, šeřík
  • SRDCE: Wistarie, lístky zeleného čaje, květy broskví, červená pivoňka, čínský osmanthus
  • ZÁKLAD: Bílý cedr z Libanonu, sladké pižmo, vzácná ambra 

LANVIN PARIS RUMEUR 2 ROSE - na internetu se můžete o této vůni dočíst: Ovocně květinová vůně, která evokuje nečekaný gejzír svěžesti. V roce 2006 se po celém světě rozšířila prchavá a záhadná stopa okouzlující a k odhalení tajemství své nositelky svádějící vůně RUMEUR. Nyní lze zachytit šepot nových, jiskřivě růžových vibrací uschovaný v glamour zářivé variantě původního flakónu RUMEUR. Nový RUMEUR 2 Rose představuje třpytivou variaci na originální RUMEUR. Je přímo "ušitý" na míru atraktivním dívkám a ženám, jimž neschází na spontánnosti a smělosti podněcované svůdným šepotem, který je doprovází na každém kroku.

Tuto vůni jsem díky kamarádce Magdě mohla vyzkoušet na vlastní čmuch, kůži. Tato vůně je ovocně květinová a je taková opět FRESH to prostě LANVIN umíí. Musím říci že po aplikaci na kůži necítím alkohol a ten já cítím skoro ve všech parfémech znatelně. S Deniskou se musím shodnout na tom, že nemění intenzitu vůně a je taková nabíjející energií, aaaaa už vím proč mi jí má drahá Magda pořídila :) ale zas na druhou stranu musím říci, že na mě působí jako tuctová vůně, která je dnešním trhem podobných vůní pohlcena tudíž není ničím originální, pokud neberu v potaz flakónek a tu energii.

Flakónkem na mě vůně působí jako ptačí klícka, kterou teď jako novinku děla i CHLOE SEE BY CHLOE kterou mezi námi děvčaty mám také. Rumeur je světlounce růžovoučký na hrdle flakónku je krásná mašlička a víčko je laděné do zlata a na vrchu je kroužek - prostě KLEC.

  • HLAVA: Pomeranč, citrón, bergamot, grep, hruška, svěží tóny zelených lístků
  • SRDCE: Damascone, bílá růže, konvalinky, zimolez
  • ZÁKLAD: Pižmo, exotické dřevo, ambra

LANVIN MARRY ME - na internetu se můžete dočíst: Parfém Lanvin Marry Me: - píše příběh o lásce, přitažlivost a vzájemné touze. První pocit z parfému Lanvin Marry Me je svěží a velice povznášející, což zajístí hořký pomeranč a broskev v sekundaci první květinou - frézie. Smyslné srdce maluje romantiku - jasmínový čaj je zahalen do květin a šťavnatost parfému roztaje na teplé základně cedru, jantaru. Romantický styl parfému podtrhuje samotné balení, které splňuje francouzské ideály, jemný styl a touhu sejít se ještě jednou...

Tuto vůni jsem si asi před rokem a půl objednala přes internet naslepo, jen podle mě kladných recenzí a podle složení vůně. Pamatuji si jako by to bylo včera, že jsem z této vůně byla totálně odvařená :) a to doslova a nebyla jsem sama ale i mé okolí tuto vůni vnímalo velice pozitivně. Ať už to byl přítel, maminka, kamarádky tak i na ulici kolemjdoucí. Dominantní na této vůni je bílá broskev, jasmín, a jantar. Od Lanvin pro mě nejpovedenější vůne. Vším působí neskutečně romanticky ať je to samotná vůně či provedení flakónku, který je top 1. Flakón je takový tlustostěnný opět krasná malinová mašlička a víčko mohutně stříbrné...... musím přičichnout..... jsem zpět. :) Tuto vůni bych doporučila jakékoliv věkové kategorii, jakémukoliv stylu oblékání.... od LANVIN top 1. Nedávno jsem si všimla, že tuto vůni upgradeovali :) a tato nová vůně nese název LANVIN MARRY ME LOVE LIMITED EDITION. Popravdě mě neláká.


  • HLAVA: Hořký pomeranč, frézie, bílá broskev
  • SRDCE: Jasmín Sambac, okvětní lístky růží, květy magnólie
  • ZÁKLAD: Jantar, pižmo, ambra, bílý cedr 

Doufám že se Vám tento článek alespoň trochu líbí.

Pokud máte nějaké dotazy či námitky ozvěte se do komentářů, budu ráda.

xoxo Simča xoxo




Zpestření mého blogu :))

Ahoj všem, chtěla bych Vám sdělit, že jsem se domluvila s úžasnými lidmi, které speciálně pro můj blog sem tam napíší článek a já ho zveřejním spolu s mojím názorem na dané téma:)

Omlouvám se za dlouhé pauzy v psaní článků, ale slibuji že se to rozjede snad ve velkém :))

Tak se můžete těšit, že se to článkama bude jen a jen množit a hemžit :)) 

Témata budou různorodááááá :)))


xoxo Simča xoxo

pátek 10. května 2013

Mé nové lásky do sbírky

V tomto článku bych Vám ráda ukázala mé další parfémy do mé (ne)malé sbírky :) Kdo mě zná ví, že to na čem převážně ujíždím jsou parfémy :)) Během 2-3 měsíců se má sbírka rozrostla o 4 miláčky, které jsou u mě hýčkány :)) ale ještě jich je pár na cestě ke mě domů, ale to zas až v jiném článku.



Pro mě první novinkou je ESCADA - CHERRY IN THE AIR, jako druhá, pro mě velice dost chtěná vůně, kterou je LANCOME - LA VIE EST BELLE, třetíí mojí láskou je BENEFIT - CARMELLA a za ní jsem neskutečně ráda a taky si ji moc šetřím :) a čtvrtou novinkouu je CHLOE - SEE BY CHLOE, kterou jsem dostala od mé milované kamarádky Magdičky a ta vůně je ůžasnáááááá :) takže jí ještě jednou teď veřejně děkuji :-*

Jinak to, že jednotlivé parfémy momentalně nepopisuji má svůj účel, o každém parfému pak bude samostatná delší recenze na které se už moc těším a vy můžete semnou :)


A ne jen já miluji parfémy, ale i naše fenečka ENNIE :))

xoxo Simča xoxo

úterý 12. března 2013

Psííí radost z dárku :))

Chtěla bych se s Vámi podělit o radost naší fenečky z plyšového bláznivého pejska. Hrozně ráda dostává dárečky, tak jí vždy nějaký koupíme, běhá po bytě a každému svou novou hračku ukazuje.






Je sladkááááá že??

xoxo Simča xoxo

10 laků na nehty za 149 kč?? :) YES

Ahoj všem, vítám Vás u dnešního článku.

Všem kdo thsimblog čte bych se chtěla omluvit, že příspěvky vkládám s velkým časovým odstupem, ale bohužel toho ted´ bylo nějak moc, ale pokusím se vše napravit. :)  Mám rozepsáné asi 4 články a ne a ne je dopsat, tak snad se dokopu a zahltím Vás pro mě dost zajímavými tématy :)) 

10 laků za 149 kč??? Anoo, anoo, čtete správně :) K takto úžasnému kupu mě dokopala ať chtěla či ne jedna známá :) Tou známou je Hanka, kterou tímto zdravím a která má také svůj blog, tak se koukejte mrknout, protože ho má moc pěkný.

Pro laky na nehty jsem jela pěknou štreku, a co tou štrekou myslím? Jela jsem do obchodního centra Letňany, kde jsem byla bohužel asi jen 2x, takže má cesta byla trošku zbrklá, ale zvládla jsem to a sbírku 10 laků za úchvatnou cenu 149 Kč mám doma :) 



Laky jsem koupila v přízemí? Asi jo :) prostě tam kde je INTERSPORT v takovém tom mezistánku, který sídlí na chodbě a láká zákaznice už z dálky akcemi :)) Po dlouhém hledání tohoto stánku jsem se k němu dobelhala a ptám se slečny, asistentky prodeje, jestli by mi mohla říct něco o té jejich úžasné akci 10 laků za 149 kč. Slečna mi odpověděla, že akce už je pouze na 5 laků za 149 kč a že je to pouze na ty malinkaté 10ml laky. A pak dodala, počkejte ještě někde máme vylepeno, že se jedná o 10 laků za cenu 149 kč?? A já jí odpovím ANO, hned tady zepředu pultu. A ona no jo no ........ šéf to zapomněl zrušit, tak víte co? Tady máte košíček a vyberte si rychle 10 laků než to pozměníme. Tak já vybírala a vybírala až jsem jich tam měla asi 14? Tak jsem se ještě musela s 4 kousky rozloučit. 






Laky jsem bohužel nemohla vyfotit na nehtech, protože kdo mě zná ví, že mám nehty gelové :( Původní plán byl ten, že nehty použiji od přítele, dokonce mi to povolil :)) Tak jsme se do toho pustily, ale vypadalo to dost úchylně tak jsem mu dala tamponky a odlakovač ať si to odlakuje :)

Tyto laky poslouží jako dárečky pro mé nejmilejší.

Na fotkách vidíte odstíny jednotlivých laků, i jejich označení, které je pouze číselné. A můžete zde vidět i mé aktuální nehtíky, které měním každé 3 týdny. Pokud by někoho zajímalo jaké si pokaždé nechám udělat nehty napište mi do komentářů a já na to sesmolím samostatný článek.



Doufám že se Vám tento článek líbí a brzy se uvidíme u dalšího článku.

xoxo Simča xoxo




sobota 16. února 2013

Na Svatého Valentýnaaa

Ahoj všichni. Dnes Vás vítám u Valentýnského článku.

Letošního Valentýna jsme spolu s přítelem trávili v centru Prahy v obchodním centru Palladium a pak, samozřejmě, doma se zapálenou svíčkou, trochu romantiky musí být :)

Všechny obchody vyzařovaly zamilovanou atmosféru a jejich interiéry byly vyzdobené různými symboly, které vyjadřují lásku... například nápisy LOVE, SRDÍČKA, RŮŽOVÁ a ČERVENÁ BARVA a nejvíce se mi nečekaně líbila výzdoba Sephory a jejich asistenek prodeje, které měly na tvářičkách rudými rtěnkami namalované opravdu svůdné polibky :))

S přítelem jsme si k Valentýnu daly velikánské objetí a obrovitánskou pusu a to je to nejkrásnější. A jelikož jsme byli tak trošku hladoví, zašli jsme si do našeho oblíbeného MAKAKIKO na running sushi. Pokaždé, když jdem na running sushi tak si dáváme rezervaci, protože bez ní se to opravdu nedá :( ale na Valentýna jsme to podcenili a bohužel jsme si museli vychutnat asi 35 minutové čekání na místečko u běžícího pásu s dobrůtkami a hle, po 35 minutách na nás slečna, co tam obsluhuje, zavolala a my se dočkali, uvelebili jsme se, a už jsme uspokojovali naše chuťuvé buněčky a hladové žaludky. Asi po 2 hodinách přežírání jsme se vydali po obchůdkách ty dobrůtky trošku vyťapkat a nečekaně jsme se stavili kde?? No přeci v SEPHOŘE.

Sephora tento zamilovaný den měla opravdu, ale opravdu krásně vymyšlený. Jejich program spočíval ve Valentýnské diskotéce, která měla i svého DJ, který svou hlasitou hudbou lákal snad všechny zákazníky obchodního centra. Dále v programu bylo malování na tělo nebo-li BODY PAINTING. V obouch výlohách SEPHORY byly dvě modelky a dvě slečny, které malovaly na tělo. Bylo to neskutečný, a tolik lidí v parfumerii a před parfumerii Sephora jsem snad nikdy neviděla. V Sephoře jsem si pořídila pudřík v jejich krásném obalu :)) prohlížela jsem zlevněné tvářenky od NARSU a slintala jsem. Dále jsem nemohla odolat stříknutí úžasné vůně a to ALIENA od THIERRY MUGLERA, který mě až domů doprovázel úžasnou vůníííí aaach :) Slečny, asistentky prodeje, krom toho že byly krásně vystylingované polibkama :) byly i moc příjemné a obdarovaly mě čokoládovým srdíčkem a vzorečkem báze pod make-up. Po zaplacení, ikdyž se mi moc nechtělo, jsme odcházeli a ještě jsme se stavilI v drogerii DM.

V drogerii DM jsem obhlížela různé novinky co by mě zaujaly a koukala jsem i na essence a domů jsem si od této značky odnesla štětec na tvářenku. Už už jsme se chystali na vláček že pojedem domů, ale Simonku ještě napadlo, že zajdem do ROSSMANA jakoby na Příkopech :) tak přítel řekl ano a šli jsme. Na rychlo jsem se přesunula ke stojanu s dekorativní kosmetikou NYC a vybrala paletku na oči.
















Doufám, že se Vám můj Valentýnský den líbil a že jste si ho užily aspoň podobně příjemně jako já.

xoxo Simča xoxo