Vítám Vás všechny u mého dalšího kosmetického článku :)
V tomto kratičkém článku, bych Vám chtěla ukázat 6 produktů, které mi říkají maminko už týden. Ze všeho co jsem si pořídila mám neskutečnou radost a nelituji toho, že jsem zase opět utrácela těžce vydělané penízky :)
Z práce mě poslaly něco vyřídit na VZP, která sídlí naproti obchodnímu centru MY :)) Vždy když jdu na VZP ať chci nebo ne skončím v MY v oddělení kosmetiky atd..... a tak se stalo.
Už delší dobu jsem se tam chodila dívat na produkty značky BOMB COSMETICS a nevěděla, zda si něco vzít či ne a teď jsem si řekla proč něco nevyzkoušet. A hned jsem si vzala dva produkty anglické firmy, která se zabývá ruční výrobou přírodní kosmetiky za použití nejkvalitnějších ingrediencí - jakými jsou bambucké máslo, vzácné
esenciální oleje.
Jedná se o :
- Vonnou svíčku PASSION FRUIT SUNDAE
- Sprchový krém VANILKA pro extrémně suchou pleť
Další věci jsou od firmy MONTAGNE JEUNESSE a tyto nádherné sáčky jsou pro mě novinkou, néé že bych tuto firmu neznala, pouze jsem jejich produkty nevyzkoušela a tak jsem si vzala hned 3 krásné pytlíčky :
- ČISTÍCÍ PROUŽEK NA NOS s dřevěným uhlím
- OVOCNÁ SLUPOVACÍ MASKA
- VANILKOVÁ SAMOZAHŘÍVACÍ MASKA
Musím se přiznat, že ikdyž tyto pytlíčky mám doma už týden, nebyla jsem schopná tu krásu natrhnout a použít, ale až to udělám určitě Vám dám vědět.
A poslední věc, kterou jsem si ten den pořídila je šampon TIMOTEI - DEEP BRUNETTE zase opět to bude novinka, ikdyž od Timotei jsem teď používala Grepový šampon na objem a byl super.
Až vše vyzkouším napíši Vám samostatně recenze na jednotlivé produkty.
Pokud už něco stejného či podobného vlastníte napište mi Vaše názory a postřehy. :)
xoxo Simča xoxo
Žádné komentáře:
Okomentovat