sobota 16. února 2013

Na Svatého Valentýnaaa

Ahoj všichni. Dnes Vás vítám u Valentýnského článku.

Letošního Valentýna jsme spolu s přítelem trávili v centru Prahy v obchodním centru Palladium a pak, samozřejmě, doma se zapálenou svíčkou, trochu romantiky musí být :)

Všechny obchody vyzařovaly zamilovanou atmosféru a jejich interiéry byly vyzdobené různými symboly, které vyjadřují lásku... například nápisy LOVE, SRDÍČKA, RŮŽOVÁ a ČERVENÁ BARVA a nejvíce se mi nečekaně líbila výzdoba Sephory a jejich asistenek prodeje, které měly na tvářičkách rudými rtěnkami namalované opravdu svůdné polibky :))

S přítelem jsme si k Valentýnu daly velikánské objetí a obrovitánskou pusu a to je to nejkrásnější. A jelikož jsme byli tak trošku hladoví, zašli jsme si do našeho oblíbeného MAKAKIKO na running sushi. Pokaždé, když jdem na running sushi tak si dáváme rezervaci, protože bez ní se to opravdu nedá :( ale na Valentýna jsme to podcenili a bohužel jsme si museli vychutnat asi 35 minutové čekání na místečko u běžícího pásu s dobrůtkami a hle, po 35 minutách na nás slečna, co tam obsluhuje, zavolala a my se dočkali, uvelebili jsme se, a už jsme uspokojovali naše chuťuvé buněčky a hladové žaludky. Asi po 2 hodinách přežírání jsme se vydali po obchůdkách ty dobrůtky trošku vyťapkat a nečekaně jsme se stavili kde?? No přeci v SEPHOŘE.

Sephora tento zamilovaný den měla opravdu, ale opravdu krásně vymyšlený. Jejich program spočíval ve Valentýnské diskotéce, která měla i svého DJ, který svou hlasitou hudbou lákal snad všechny zákazníky obchodního centra. Dále v programu bylo malování na tělo nebo-li BODY PAINTING. V obouch výlohách SEPHORY byly dvě modelky a dvě slečny, které malovaly na tělo. Bylo to neskutečný, a tolik lidí v parfumerii a před parfumerii Sephora jsem snad nikdy neviděla. V Sephoře jsem si pořídila pudřík v jejich krásném obalu :)) prohlížela jsem zlevněné tvářenky od NARSU a slintala jsem. Dále jsem nemohla odolat stříknutí úžasné vůně a to ALIENA od THIERRY MUGLERA, který mě až domů doprovázel úžasnou vůníííí aaach :) Slečny, asistentky prodeje, krom toho že byly krásně vystylingované polibkama :) byly i moc příjemné a obdarovaly mě čokoládovým srdíčkem a vzorečkem báze pod make-up. Po zaplacení, ikdyž se mi moc nechtělo, jsme odcházeli a ještě jsme se stavilI v drogerii DM.

V drogerii DM jsem obhlížela různé novinky co by mě zaujaly a koukala jsem i na essence a domů jsem si od této značky odnesla štětec na tvářenku. Už už jsme se chystali na vláček že pojedem domů, ale Simonku ještě napadlo, že zajdem do ROSSMANA jakoby na Příkopech :) tak přítel řekl ano a šli jsme. Na rychlo jsem se přesunula ke stojanu s dekorativní kosmetikou NYC a vybrala paletku na oči.
















Doufám, že se Vám můj Valentýnský den líbil a že jste si ho užily aspoň podobně příjemně jako já.

xoxo Simča xoxo

Žádné komentáře:

Okomentovat