Všem kdo thsimblog čte bych se chtěla omluvit, že příspěvky vkládám s velkým časovým odstupem, ale bohužel toho ted´ bylo nějak moc, ale pokusím se vše napravit. :) Mám rozepsáné asi 4 články a ne a ne je dopsat, tak snad se dokopu a zahltím Vás pro mě dost zajímavými tématy :))
10 laků za 149 kč??? Anoo, anoo, čtete správně :) K takto úžasnému kupu mě dokopala ať chtěla či ne jedna známá :) Tou známou je Hanka, kterou tímto zdravím a která má také svůj blog, tak se koukejte mrknout, protože ho má moc pěkný.
Pro laky na nehty jsem jela pěknou štreku, a co tou štrekou myslím? Jela jsem do obchodního centra Letňany, kde jsem byla bohužel asi jen 2x, takže má cesta byla trošku zbrklá, ale zvládla jsem to a sbírku 10 laků za úchvatnou cenu 149 Kč mám doma :)
Laky jsem koupila v přízemí? Asi jo :) prostě tam kde je INTERSPORT v takovém tom mezistánku, který sídlí na chodbě a láká zákaznice už z dálky akcemi :)) Po dlouhém hledání tohoto stánku jsem se k němu dobelhala a ptám se slečny, asistentky prodeje, jestli by mi mohla říct něco o té jejich úžasné akci 10 laků za 149 kč. Slečna mi odpověděla, že akce už je pouze na 5 laků za 149 kč a že je to pouze na ty malinkaté 10ml laky. A pak dodala, počkejte ještě někde máme vylepeno, že se jedná o 10 laků za cenu 149 kč?? A já jí odpovím ANO, hned tady zepředu pultu. A ona no jo no ........ šéf to zapomněl zrušit, tak víte co? Tady máte košíček a vyberte si rychle 10 laků než to pozměníme. Tak já vybírala a vybírala až jsem jich tam měla asi 14? Tak jsem se ještě musela s 4 kousky rozloučit.
Laky jsem bohužel nemohla vyfotit na nehtech, protože kdo mě zná ví, že mám nehty gelové :( Původní plán byl ten, že nehty použiji od přítele, dokonce mi to povolil :)) Tak jsme se do toho pustily, ale vypadalo to dost úchylně tak jsem mu dala tamponky a odlakovač ať si to odlakuje :)
Tyto laky poslouží jako dárečky pro mé nejmilejší.
Na fotkách vidíte odstíny jednotlivých laků, i jejich označení, které je pouze číselné. A můžete zde vidět i mé aktuální nehtíky, které měním každé 3 týdny. Pokud by někoho zajímalo jaké si pokaždé nechám udělat nehty napište mi do komentářů a já na to sesmolím samostatný článek.
Doufám že se Vám tento článek líbí a brzy se uvidíme u dalšího článku.
xoxo Simča xoxo

Žádné komentáře:
Okomentovat