Tento blog bude především o parfémech, kosmetice, oblečení, dobrém jídle a sem tam i o dalších věcech, které mě baví. :)
úterý 12. března 2013
Psííí radost z dárku :))
Chtěla bych se s Vámi podělit o radost naší fenečky z plyšového bláznivého pejska. Hrozně ráda dostává dárečky, tak jí vždy nějaký koupíme, běhá po bytě a každému svou novou hračku ukazuje.
Žádné komentáře:
Okomentovat