úterý 12. března 2013

Psííí radost z dárku :))

Chtěla bych se s Vámi podělit o radost naší fenečky z plyšového bláznivého pejska. Hrozně ráda dostává dárečky, tak jí vždy nějaký koupíme, běhá po bytě a každému svou novou hračku ukazuje.






Je sladkááááá že??

xoxo Simča xoxo

Žádné komentáře:

Okomentovat