V tomto článku bych Vám ráda ukázala mé další parfémy do mé (ne)malé sbírky :) Kdo mě zná ví, že to na čem převážně ujíždím jsou parfémy :)) Během 2-3 měsíců se má sbírka rozrostla o 4 miláčky, které jsou u mě hýčkány :)) ale ještě jich je pár na cestě ke mě domů, ale to zas až v jiném článku.
Pro mě první novinkou je ESCADA - CHERRY IN THE AIR, jako druhá, pro mě velice dost chtěná vůně, kterou je LANCOME - LA VIE EST BELLE, třetíí mojí láskou je BENEFIT - CARMELLA a za ní jsem neskutečně ráda a taky si ji moc šetřím :) a čtvrtou novinkouu je CHLOE - SEE BY CHLOE, kterou jsem dostala od mé milované kamarádky Magdičky a ta vůně je ůžasnáááááá :) takže jí ještě jednou teď veřejně děkuji :-*
Jinak to, že jednotlivé parfémy momentalně nepopisuji má svůj účel, o každém parfému pak bude samostatná delší recenze na které se už moc těším a vy můžete semnou :)
A ne jen já miluji parfémy, ale i naše fenečka ENNIE :))
xoxo Simča xoxo
Žádné komentáře:
Okomentovat