úterý 28. května 2013

Denisky sbírka ušniček a můj názor :)))


Všechny Vás vítám u dalšího článku, tentokrát článek nebude o parfémech ani o kosmetice, ale bude věnovaný doplňkům a to UŠNIČKÁM. :) 

Jelikož já sama bohužel nesnesu bižuterii, a musím mít v uchu pouze ocel (a to momentálně mám ušnici pouze v jednom uchu už asi třičtvrtě roku), požádala jsem opět mou kamarádku Denisku o kratičký, výstižný a jasný názor na její velikou zálibu, s kterou ji velice ráda pomáhám :), když nemůžu pořizovat sama sobě tak alespoň svým nejmilejším. Tak se pojďme spolu podívat na její názor na naušničky a hlavně na její - mojí :) úchvatnou sbírku.

Jimi se krášlily už ženy od pradávna. Dnešní designy dovedou úplně změnit image ženy!
Množství tvarů, barev a materiálů nám dává možnost dotvořit náš exteriér k nepoznání. Ke každé náušnici je však třeba zvolit správný tvar účesu.

Moje slabost k náušnicím se projevovala již v dětském věku. Ještě v předškolním věku jsme se zeptala své maminky „Kde máš ušničky?“ Tím jsem jí dala podnět, že si až v dospělosti nechala propíchnout uši a vůbec toho dodneška nelituje.

V poslední době, co znám mou úžasnou kamarádku Simonku, se začala rozrůstat má sbírka náušnic ve velké míře. Mám 60 párů úžasných kousků! Zcela jsem propadla této vášni, jak se na přiložené fotografii můžete přesvědčit! 

Ráno, při výběru outfitu, nikdy nezapomenu při odchodu z domu nasadit jedny z mnoha mých krásných párů náušniček dle typu a barvy oblečení, druhu účesu a příležitosti. Opravdu využívám všechny druhy. Mnohdy stačí jednoduchá halenka a kostýmek a krásné náušnice vytvoří zajímavý a atraktivní vzhled.

Když na ně někdy ve spěchu zapomenu, připadám si celý den nesvá a neúplně oblečená. Nemusím mít vždy prstýnky, náramky, ale náušnice jsou pro mne opravdu nezbytnost!


Tak co říkáte na tuto sbírku? 
A jak jste na tom s ušnicemi vy??

xoxo Simča xoxo







Žádné komentáře:

Okomentovat